Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kalem Eskiz Ustası

Kalem Eskiz Ustası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Pencil Sketch Master, içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarabileceğiniz bir tasarım ve çizim uygulaması. Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama ile görseller üzerinde şahane tasarımlar yarabilirsiniz. Şahsi fotoğraflarınıza harikulade değişler yapmak isterseniz sınamanızı kesinlikle öneririm.

Windows mağazasını dolaşıyor musunuz öğrenmiyorum ama içerisinde bazen çok iyi uygulamalarla karşılaşabiliyorsunuz. Pencil Sketch Master uygulaması da bunlardan biri ve görüntüler üzerinde yaptığınız oynamalarda şahane neticeler almanıza takviyeci oluyor. Otomatik görüntü geliştirme taşıtı bulunan, şahsi resimlerinize gülünç çıkartmalar ve ifadeler uygulamanızı sağlayan, netlik ve flulaştırma efektlerini kullanabileceğiniz, sevimli font tarzlarıyla tatlandırılmış çok iyi bir tasarım taşıtı diyebilirim. Değişik yandan 8’den fazla hazır tuval tasarımının olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Şayet Windows 10 makinenizde galibiyetli bir tasarım ve çizim uygulaması arıyorsanız Pencil Sketch Master’ı fiyatsız indirebilirsiniz. Evrensel Windows Uygulaması takviyesiyle geldiğinden tüm cihazlarda meselesiz çalıştığını da belirtmek isterim. Şahane görseller üretmek fiyatsız alternatifler arasından bir şans tanıyabilirsiniz.

Kalem Eskiz Ustası BENZER İÇERİKLER
Kalem Eskiz Ustası YAPILAN YORUMLAR