Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
K-Lite Codec Paketi Dolu

K-Lite Codec Paketi Dolu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

K-Lite Codec Pack, DirectShow filtreleri, VFW/ACM codec ve taşıtları kapsar. Ses ve video formatlarını kodlamak ve kod çözmek için kodekler ve DirectShow filtrelerine gereksinim vardır. K-Lite Codec Pack, tüm ses ve film dosyalarınızı oynatmak için kullanıcı arkadaşı bir çözüm olarak planlanmıştır. K-Lite Codec Pack ile tüm popüler ses ve video formatlarını ve hatta daha az kullanılan formatları oynatabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Full İndir

Windows XP’den Windows 10’a tüm Windows versiyonlarında çalışan K-Lite Codec Pack’in farklı versiyonları vardır. K-Lite Codec Pack Basic, tüm yaygın video dosyası formatlarını oynatmak için lüzumunuz olan her şeyi kapsar. AVI, MKV, MP4, OGM ve FLV gibi. Yeni kullanıcılar için nasihat edilir, küçük ebatlı ancak tesirlidir. K-Lite Codec Pack Standard, esas versiyonla karşılaştırıldığında birkaç ek özellik kapsar. Video dosyaları için muhteşem bir oynatıcı olan Media Player Classic’i kapsar. K-Lite Codec Pack Full versiyonu standart versiyona mukayeseyle bazı ekstralar sunar. Ek olarak GraphStudioNext ve birkaç ekstra DirectShow filtresi kapsar. K-Lite Codec Pack Mega versiyonu beceriksizsiz kolidir. Ek olarak Video kodlama/tertip etme için VFW/ACM kodekleri kapsar.

Kullanıcı arkadaşı ve kullanımı basittir. Sık sık aktüellenir. En yeni ve en iyi bileşenlerle her zaman aktüeldir. Koli, yeni kullanıcılar için muhteşem ezber bozan bir tecrübe sunarken, ileri seviye kullanıcılar için bir şeyleri ayarlamak için bir hayli alternatif sunar. Dahili olan tüm bileşenler codec uzmanları tarafından dikkatlice seçilmiştir. Koli yüksek seviyede elastiklik sunar. Örn; seçim ettiğiniz kod çözücülerinizi ve ayırıcılarınızı bir hayli formatta yapılandırabilirsiniz. Windows Media Player ve Media Center ile beraber çalışır. Ayrıca Media Player Classic, ZoomPlayer, KMPlayer, Potplayer, GOM Player gibi popüler DirectShow oynatıcılarla da çalışır. Kaldırma operasyonu koli tarafından yüklenen her şeyi tüm kayıt defteri anahtarları dahil kaldırır. Tüm farklılıklar geri alınır, kolinin montajından evvelki vaziyetine geri döndürülür. Tüm filmlerinizi ve müziklerinizi oynatmak için gereksinim dinleyeceğiniz her şeyi kapsar. Bu kolinin büyük bir kullanıcı kitlesi vardır. Bu, meselelerin süratlice bulunup çözüldüğü anlamına kazanç.

K-Lite Codec Pack 16.1.0 Versiyon İçeriği

Oynatıcı

Media Player Classic Homecinema [sürüm 1.9.10.47]

DirectShow video kod çözme filtreleri

LAV Video [sürüm 0.74.1-127-gd1f74]

DirectShow ses kod çözme filtreleri

LAV Audio [sürüm 0.74.1-127-gd1f74]

DirectShow kaynak filtreleri

LAV Splitter [sürüm 0.74.1-127-gd1f74]

DirectShow ses ayrıştırıcıları

DC-Bass Source Mod [sürüm 1.5.2] [x86]

DirectShow alt yazı filtreleri

DirectVobSub [xy-VSFilter sürüm 8.2.0.805]
XySubFilter [sürüm 8.2.0.804]

Değişik filtreler

madVR [sürüm 0.92.17]
MPC Video Renderer [sürüm 0.5.3.1684]

Taşıtlar

Codec Tweak Tool [sürüm 6.5.0]
MediaInfo Lite [sürüm 21.03]

Shell uzantıları

Icaros ThumbnailProvider [sürüm 3.2.0 rc1]
Icaros PropertyHandler [sürüm 3.2.0 rc1]

K-Lite Codec Paketi Dolu BENZER İÇERİKLER
K-Lite Codec Paketi Dolu YAPILAN YORUMLAR