Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Jsmpeg-vnc

Jsmpeg-vnc

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Jsmpeg-vnc kullanıcılara bilgisayarlarında oynadıkları oyunu başka bir bilgisayarın veya mobil makinenin ekranına aktarma ve o aygıt üzerinden oynayabilme ihtimali veren bir stream vasıtayı. 

Tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir reyin vasıtayı olan Jsmpeg-vnc, esas olarak aktüel oyunları çalıştırabilme potansiyeline sahip olan bilgisayarınızdaki görüntüyü bir videoya dönüştürüyor ve bu video yayınını ağ irtibatınız üzerinden başka bilgisayarlara, cep telefonlarına veya mobil makinelere aktarıyor. Sonrasında bu yayın internet tarayıcıları üzerinden takip edilebiliyor. Ayrıca klavye ve fare komutlarınız da düşük gecikme kıymetleriyle sunucu bilgisayara aktarılıyor. Bu sayede oldukça yüksek nitelikli grafiklerle tarayıcınız üzerinde reyin oynayabiliyorsunuz.

Jsmpeg-vnc’i kendi bilgisayarlarımızda test ettiğimizde yazılımın akıcı bir biçimde görüntü aktarabildiğini ve komutları aktarmada gecikme vaktinin oldukça kısa olduğunu gördük. Jsmpeg-vnc ile kendi bilgisayarınızda reyin oynuyormuşçasına düşük ekipmanlı dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarda reyin oynayabiliyorsunuz. Bu sayede 64 bit işletim sistemi veya yüksek teçhizat lüzumu olan oyunları yeni bilgisayarlarınızda çalıştırarak görüntüyü 32 bit işletim sistemine sahip olan veya düşük ekipmana sahip olan daha önceki bilgisayarınıza aktarabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Jsmpeg-vnc’i mobil aygıtlarımızda test ettiğimizde ise görüntünü akıcı değildi ve dokunmatik hakimiyetler eksik kalmaktaydı. Ayrıca ihtimali de bulunmamakta. Yazılımın gelecek versiyonlarında bu problemin çözülebilmesi olası.

Jsmpeg-vnc şu an için ses aktarmamakta. Ekran görüntülerinde Jsmpeg-vnc’i kullanarak tarayıcıda GTA 5 oynama işini nasıl asıllaştırabildiğimizi görebilirsiniz.

Programın kullanımı azıcık karmaşık olduğundan Jsmpeg-vnc ile oyunları nasıl tarayıcılara aktarabileceğinizi bu blog yazımızda kavrattık:

GTA 5 Tarayıcıda ve Mobil Aygıtlarda Nasıl Oynanır

Jsmpeg-vnc BENZER İÇERİKLER
Jsmpeg-vnc YAPILAN YORUMLAR