Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
JPEG Tasarrufu

JPEG Tasarrufu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

JPEG Saver, kullanıcıların bilgisayarları üzerindeki klasörler içerisindeki fotoğrafları kullanarak ekran gözeticiler oluşturabilecekleri fiyatsız ve kullanışlı bir programdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program bir hayli değişik özelleştirme alternatifiyle beraber gelmektedir.

Programı bilgisayarınıza indirerek kurduktan sonra, otomatik olarak zannedilen ekran gözeticiniz olarak ceddilecektir ve lüzumlu tertip etmeleri yapabilmeniz için sizi ekran gözetici sayfasına yönlendirecektir. Her ne kadar özelleştirilebilir bir hayli ayar program içerisinde yer alsa da öncelikli olarak yapmanız gereken ekran gözeticisi olarak kullanmak istediğiniz fotoğrafların yer aldığı klasörleri tanımlamaktır.

JPEG, PNG, JPC, BMP ve JP2 uzantılı fotoğraf dosyalarını destekleyen program ile klasörler içerisindeki fotoğrafları ve alt klasörler içerisinde yer alan fotoğrafları da ekran gözeticisi üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Ayarlar kısmı altında; fotoğrafların ekran üzerinde yer alacağı kısmı, otomatik döndürme ayarlarını, ekran çözünürlüğünü, renk idaresini ve çok daha aşırısını yapabilme kaderine sahip olacaksınız.

Oldukça kolay ve anlaşılabilir bir program olan JPEG Saver, sistem kaynaklarınızı oldukça düşük ölçülerde harcamaktadır ve bu sebeple sisteminiz üzerinde kasma, takılma, donma gibi meselelere yol açmaz.

Gelişmiş özelleştirme alternatiflerine sahip olan ve klasörleriniz altında yer alan fotoğraflara değişik animasyonlar ilave ederek ekran gözeticisi olarak kullanmanıza imkân sağlayan JPEG Saver’ı kesinlikle sınamanızı öneririm.

JPEG Tasarrufu BENZER İÇERİKLER
JPEG Tasarrufu YAPILAN YORUMLAR