Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İyi

İyi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Al-Salah, Türkiye ve yurt dışında ikamet eden Müslümanların namazlarını bütün süresinde kılmalarına dayanakçı olan bir dini uygulamadır. İçerisinde bulunduğunuz saatte kılmanız gereken namazı ve sonraki sürede kılmanız gereken namazı göstererek size andırdırmada bulunan uygulama tamamen Türkçe ve sade arayüz ile geliyor.

İster Türkiye’de isterseniz de yurt dışında yaşayan bir Müslüman olun, bu uygulama ile bulunduğunuz ile ait imsak, öğle, ikindi, akşam ve yatsı sürelerine bakarak namaz müddetlerini ve iftar / sahur müddetlerini basitlikle bilebilirsiniz. Namaz zamanlarında sesli olarak bildirimlerde bulunan uygulama yalnızca içerisinde bulunduğunuz günün değil, o haftanın namaz müddetlerini gösteriyor.

Canlı paketçik ve kilit ekranında sonraki namaz bilgilerini gösterebilen Al-Salah’ı meselesizce kullanabilmeniz için etkin bir internet irtibatınızın olması gerekiyor.

Al-Salah Özellikleri:

Dünya namaz saatlerini listeleme Namaz zamanını sesli olarak andırdırma Sonra namaz saatini canlı paketçik ve kilit ekranında gösterme Namaz müddetlerini haftalık gösterme

İyi BENZER İÇERİKLER
İyi YAPILAN YORUMLAR