Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ISO'dan USB'ye

ISO’dan USB’ye

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

İstanbul Sanayi Odası to USB kullanıcılara Windows montaj USB’si hazırlama başka bir deyişle bootable USB oluşturma mevzusunda dayanakçı olan bir istanbul sanayi odası yazdırma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir Windows montaj USB’si hazırlama programı olan İstanbul Sanayi Odası to USB esas olarak bilgisayarınızda oluşturduğunuz istanbul sanayi odası formatındaki kalıp dosyalarını USN flash hafızalarınıza ve taşınabilir hard disklerinize yazdırmanızı olası kılıyor. istanbul sanayi odası dosya formatı hakikatinde geniş kapsamlı arşiv dosyalarını ifade etmektedir. Bu arşiv dosyaları içerisine genellikle CD veya DVD gibi optik medyalardaki dosyalar sıkıştırılıyor. Sonrasında ise bu istanbul sanayi odası kalıpları başka disklere yazdırılıyor ve CD ve DVD’ler kopyalanabiliyor. Bir istanbul sanayi odası kalıbı oluşturmak için CD/DVD gibi medyalardaki dosyaları kullanabileceğiniz gibi bilgisayarınızdaki dosyaları da istanbul sanayi odası arşivi içerisine alabiliyorsunuz. Böylece bilgisayarınızdaki dosyaları da optik medyalara istanbul sanayi odası kalıpları vasıtasıyla yazdırabiliyorsunuz. Böylece basit şekilde USB’den format atma harekâtlarınızı asıllaştırabilirsiniz.

İstanbul Sanayi Odası to USB hazırladığınız veya sahip olduğunuz istanbul sanayi odası dosyalarını yalnızca optik medyalar haricinde USB depolama ünitelerine de yazdırmanıza ihtimal veriyor. İstanbul Sanayi Odası to USB ile standart istanbul sanayi odası kalıplarının yanısıra önyüklenebilir Windows montaj CD/DVD’lerinin istanbul sanayi odası kalıplarını da USB disklerinize yazdırabiliyorsunuz. Bu sayede USB diskinizi kullanarak bilgisayarında Windows montajı yapabiliyorsunuz.

İstanbul Sanayi Odası to USB’nin özellikleri şu biçimde:

BOOTMGR ve NTLDR boot modları desteklenmekte FAT, FAT32, exFAT, NTFS dosya sistemleri desteklenmekte Basit ve anlaşılır arayüz

ISO’dan USB’ye BENZER İÇERİKLER
ISO’dan USB’ye YAPILAN YORUMLAR