Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iSkysoft Telefon Transferi

iSkysoft Telefon Transferi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iSkysoft Phone Transfer, bilgisayarınızı kullanarak telefondan telefona dosya transferi yapmanızı basitleştiren ve harekâtlarınızı çok daha süratli hakikatleştirmenizi sağlayan verimli ve galibiyetli bir program.

Android, iOS ve Symbian işletim sistemi ile çalışan uslu telefonlar üzerinde kullanabileceğiniz programı bilgisayarınıza kurarak dosya transferlerinizi rahatlıkla yapabiliyoesunuz. Programın en hoş özelliklerinden bir tanesi değişik işletim sistemleri arasından dosya transferi yapabilmenizi sağlıyor olması. Böylece Android iOS’a ya da bütün tersi vaziyette bir geçiş yaparken tüm ehemmiyetli dosya ve bilgilerinizi basitçe aktararak uslu telefon tecrübenize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Bağlantı bilgileri, iletiler, resimler, müzik, videolar, uygulamalar, arama kayıtları ve takvim bilgilerinin tamamını transfer eden programı lüzum dinlemeniz halinde kesinlikle sınamalısınız diye düşünüyorum.

Dosya transferi dışında yedekleme ve geri kurtarma özelliklerine de sahip olan iSkysoft Phone Transfer, makinelerinizin başına bir şey gelmesi gidişatında tüm bilgilerinizi yedeklediğiniz biçimde geri getirebiliyor. Standart versiyonu fiyatlı olan bu programın sınama versiyonunu fiyatsız olarak indirip kullanıp sınama fırsatını kaçırmayın tenim.

iSkysoft Telefon Transferi BENZER İÇERİKLER
iSkysoft Telefon Transferi YAPILAN YORUMLAR