Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iSkysoft Android Veri Kurtarma

iSkysoft Android Veri Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iSkysoft Android Data Recovery, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kaybolan dosya ve resim gibi tüm bilgilerinizi kurtarmanızı sağlayan kullanımı basit bir program.

3 kolay adımdan oluşan bilgi kurtarma harekâtını daha evvel bu cins bir program kullanmamış olsanız dahi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bu adımlar;

Android aygıtınızı bilgisayara bağlama Kaybolan dosyalarınızı tarama Önizleme ve dosya kurtarma

Samsung, LG, HTC, Huawei, Sony, Motorola vb. bir çok değişik telefon markasını ve aynı zamanda pek çok dosya formatını destekleyen program sayesinde çok basit bir biçimde sizin için ehemmiyet taşıyan fakat kaybolan ya da silinen dosyalarınızı geri getirebiliyorsunuz. Fakat bu cins programların nitelikli olanları çoğu zaman fiyatlı olduğu gibi bu programda fiyatlı olarak sunuluyor. Yeniden de programın sınama versiyonunu indirerek fiyatsız olarak sınama fırsatı bulabiliyorsunuz.

Android mobil makineleriniz üzerinde yer alan ve rastgele bir sebeple silinen ya da kaybolan tüm dosya ve resimleri kurtarabilme olanağı sunan iSkysoft Android Data Recovery sayesinde bilgisayarınız ile uslu aygıtınızı bağlayarak bir kaç dakikada tüm dosya ve resimlerinizi kurtarabilirsiniz.

iSkysoft Android Veri Kurtarma BENZER İÇERİKLER
iSkysoft Android Veri Kurtarma YAPILAN YORUMLAR