Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Iperius Yedekleme

Iperius Yedekleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Iperius Backup, bilgisayar kullanıcılarına dosya ve klasörlerini yedekleyebilmeleri için bir hayli değişik alternatif sunan gelişmiş bir dosya yedekleme programıdır. Aynı zamanda program takviyesiyle değişik sürücüleri ve aygıtları senkronize etme talihine de sahipsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılabilecek olan program takviyesiyle dosya ve klasör yedekleme operasyonuna başlayabilmek için yapmanız gereken önelikli şey program arayüzü üzerinde yer alan “Create new backup” butonuna tıklayarak yeni bir yedekleme vazifeyi belirlemektir.

Dosya, klasör, sürücü, Windows sürücü imajları, FTP indirmeleri, SQL, Oracle, MySQL ve PostreSQL veritabanı yedeklerinizi dahi alabileceğiniz program, kendi kategorisinde en iyi programlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca saklı dosyaları ve sistem dosyalarını görüntüleyebilir, yedekleme operasyonu sırasında yapılan tüm faallikleri kayıtlar sayesinde görüntüleyebilir, ZIP sıkıştırma modunu kullanabilir, giderekici sayesinde yedekleme operasyonlarının yapılmasını istediğiniz zamanı tanımlayabilir ve çok daha aşırısını Iperius Backup ile reelleştirebilirsiniz.

Yedekleme operasyonları evvelinde ve sonrasında kullanıcıları detaylı biçimde bilgilendiren program ile yedekleme operasyonları veya geri yükleme operasyonları bitirildikten sonra bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını da sağlayabilirsiniz.

Bir Hayli gelişmiş özelliğe sahip olmasına rağmen sistem kaynaklarını sürpriz bir biçimde düşük ölçüde kullanan program, yedekleme operasyonlarını oldukça süratli ve meselesiz bir biçimde bitirmektedir.

Özelleştirme alternatiflerinin zenginliği sayesinde kullanıcıların dosya ve klasör yedekleme operasyonlarını değişik bir ebada taşıyan Iperius Backup’ı kesinlikle sınamanızı öneririm.

Iperius Yedekleme BENZER İÇERİKLER
Iperius Yedekleme YAPILAN YORUMLAR