Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iOS Veri Dahisi

iOS Veri Dahisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iOS Data Genius programı, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil makinelerine dair pek çok yedekleme operasyonunu bilgisayarlarını kullanarak asıllaştırabilecekleri seçenek makine idare taşıtları arasında yer alıyor. iTunes’un yeterince kullanışlı olmadığından şikayet eden kullanıcılar, pek çok yedekleme ve idare operasyonunu iOS Data Genius’tan asıllaştırarak daha süratli bir biçimde istedikleri neticeye erişebiliyorlar.

iOS makineniz bir biçimde zarar görmüş ve öbür programlarla aygıtınızda yer alan bilgilere erişmek muhtemel olmasa dahi bu ulaşılamaz bilgilere erişebilen program, böylece bilgi kayıplarının önüne geçmenize dayanakçı oluyor. Programın ortaya çıkararak yedekleyebildiği bilgileri kısaca listelemek gerekirse;

Yazılı iletiler Sesli iletiler Arama tarihçesi Kontak bilgileri Takvim, andırdırıcı ve anekdotlar Resimler ve videolar Safari bookmarkları

Yedekleme ve bilgi kurtarma harekâtlarını hem dolaysız olarak makinenizden asıllaştırabiliyor, hem de iTunes yedek dosyalarından gereken bilgileri ortaya çıkartabiliyorsunuz. Pek çok kullanıcının muhtelif iOS aktüellemeleri gibi harekâtların ardından makinesindeki bilgilere ulaşmakta kasvet yaşamasına rağmen üretilmiş olan iOS Data Genius, bu mevzuda usunuzdaki sual işaretlerini kaldıracaktır. Ancak fiyatsız versiyonunun bazı sınırlamalara sahip olması sebebiyle tüm maharetlerini kullanmanız muhtemel olmayabilir. Fiyatsız versiyonunu kullandıktan sonra hoşnut kalırsanız gelişmiş alternatifler için programı satın alabilirsiniz.

Şayet iPhone ve iPad’lerinizdeki bilgileriniz sizin için ehemmiyetliyse netlikle göz atmadan geçmemeniz gereken bilgi yedekleme programlarından bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.

iOS Veri Dahisi BENZER İÇERİKLER
iOS Veri Dahisi YAPILAN YORUMLAR