Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İOS için MiniTool Mobil Kurtarma

İOS için MiniTool Mobil Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MiniTool Mobile Recovery for iOS şayet bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız ve rastgele bir nedenden dolayı mobil makinenizde saklanan resim, video, kılavuz, iletiler, anekdotlar veya arama kayıtları gibi bilgileri kaybettiyseniz bu bilgileri kurtarmanıza dayanakçı olacak bir silinen dosyaları geri getirme programı.

iPhone ve iPad modellerinin yanısıra iPod’ları da destekleyen MiniTool Mobile Recovery for iOS bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı. MiniTool Mobile Recovery for iOS kullanıcılar 3 değişik usulden birini seçim ederek iPhone dosya kurtarma veya iPad dosya kurtarma işine reelleştirebilirler. Programın sunduğu ilk usul iOS makinenizi bilgisayarınıza bağlayarak içindeki kayıp dosyaların taranması biçiminde. iPad, iPhone veya iPod’unuzu kablosu takviyesiyle bilgisayarınıza bağladıktan sonra içerisindeki silinmiş dosyalar taranıyor ve sonra listeleniyor.

Şayet iTunes aracılığıyla iOS makinenizi yedekliyorsanız MiniTool Mobile Recovery for iOS bu iTunes yedek dosyalarınızı kullanarak içerisinden aradığınız dosyaları size sunabiliyor. Şayet ilk usulle iOS makinenizi tarattıktan sonra aradığınız neticeyi elde edemediyseniz bu ikinci usulü sınayabilirsiniz. Programın sunduğu 3. dosya kurtarma usulü ise iCloud tabanlı olarak çalışıyor. Bu usulde program iCloud hesabınıza bağlanıyor ve iCloud üzerinde yedeklenmiş olan dosyalarınızı tarayarak dilediğiniz dosyayı geri getirmenize dayanakçı oluyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS bulunan kayıp ve silinmiş dosyalar için önizlemeler de sunmakta.

İOS için MiniTool Mobil Kurtarma BENZER İÇERİKLER
İOS için MiniTool Mobil Kurtarma YAPILAN YORUMLAR