Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İOS için Dr.Fone

İOS için Dr.Fone

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Dr. Fone for iOS, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere planlanmış kapsamlı ve emin bir iOS bilgi kurtarma programı olarak vazife yapıyor.

Aşinayı gibi uslu telefon kullanıcıları, aygıtları üzerinde ehemmiyetli ve kaybolması vaziyetinde muhtelif problemlere yol açabilecek kaliteye sahip bilgilerini depoluyorlar. Teknoloji her ne kadar gelişmiş olursa olsun bilgilerin her zaman kaybolma veya silinme riski var. Teknik nedenlerden veya şahsi kusurlardan dolayı silinen bilgileri kurtarmak üzere planlanmış olan Dr. Fone for iOS, iPhone ve iPad sahiplerine bu mevzuda rahat soluk aldıracak bir program.

Dr. Fone for iOS’un en ehemmiyetli özelliklerinden birisi son derece basit kullanılabilen bir arayüze sahip olması. Acil gidişatlar haricinde çok fazla müracaat etilen bir program kategorisi olmadığı için bilgi kurtarma programlarına herkes bilindik olmayabilir. Fakat Dr. Fone for iOS, bilgi kurtarma sürecini olası olduğunca kolaya indirgiyor ve kullanıcıların karışık harekâtlarla müddet kaybetmesine mani oluyor.

Program sayesinde kurtarabileceğimiz dosya ve içerik cinsleri;

İletiler Resimler Videolar Rehber kayıtları Arama tarihçesi Facebook Messenger içerikleri Anımsatıcılar Anekdotlar WhatsApp tarihçesi Safari bookmark’ları Takvim bilgileri

Programı kullanarak bilgi kurtarma harekâtını reelleştirebilmek için öncelikle aygıtımızı kablo aracılığı ile bilgisayara bağlamamız gerekiyor. Ardından program üzerinden tarama harekâtı yapıyor ve kurtarabileceğimiz programları listeden seçip kurtarma harekâtını başlatıyoruz.

Kullanıcı arkadaşı arayüzü, süratli çalışan altyapısı sayesinde Dr. Fone for iOS, iPhone ve iPad aygıtları üzerinde arşivledikleri ehemmiyetli bilgileri kaybetmek istemeyen kullanıcıların kesinlikle göz atması gereken, makûs gün arkadaşı bir program.

İOS için Dr.Fone BENZER İÇERİKLER
İOS için Dr.Fone YAPILAN YORUMLAR