Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iOS 9 Duvar Kağıtları

iOS 9 Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iOS 9 Duvar Kağıtları koliyi Apple‘ın son mobil işletim sistemi iOS 9‘un görünümünü değişik aygıtlara taşımanıza imakn veren bir duvar kağıdı koliyi.

iOS 9 bir hayli değişik teknolojik ve yazılımsal yeniliği birliktesi getiriyor. Bunun yanında iOS aygıt kullanıcıların yeni bir görünüm de sunuluyor. Bu görünümün en büyük parçası ise yeni duvar kağıtları. Şayet rastgele bir iPad tablet veya iPhone telefon kullanmıyorsanız Apple’ın sunduğu bu yeni görünümden yararlanabilmek için bu iOS 9 Duvar Kağıtları kutusunu indirebilirsiniz. Misal olarak bu duvar kağıtlarını Android makinenize atabilir ve Android aygıtınızın ana ekranının iOS 9 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. 

iOS 9 Duvar Kağıtları koliyi .zip uzantılı bir arşiv dosyası biçiminde. Bu arşiv dosyasını açmak için Winrar programını veya Winzip programını kullanabilirsiniz. Şayet bu duvar kağıtlarını mobil makinenize kablosuz olarak atmak isterseniz bu yazımızda anlattığımız usullerden yararlanabilirsiniz:

Bilgisayarlar ve Mobil Makineler Arasında En Süratli Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

iOS 9 canlı duvar kağıtlarını bu iletişimi kullanarak indirebilirsiniz:

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları bir canlı duvar kağıdı koliyidir İndir

iOS 9 Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
iOS 9 Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR