Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Türkçe Yama

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları, Apple‘ın iOS 9 ile beraber kullanıcılarına sunduğu yeni görünümü farklı makinelere taşımanızı muhtemel kılan bir canlı duvar kağıdı koliyi.

Bilgisayarlarınıza ve mobil aygıtlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir canlı duvar kağıdı arşivi olan bu kolide iOS 9’a özel hava kazandıran canlı duvar kağıtları bir araya bir araya geliyor. Kullanıcılar bu canlı duvar kağıtlarını dilerlerse daha daha önceki iOS versiyonuna sahip iPhone telefonlarına veya tabletlerine, dilerlerse Android uslu telefon ve tabletler gibi değişik makinelere aktarabiliyorlar.

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları içerisindeki duvar kağıdı alternatifleri ekranınızda devamlı hareketli ve hoş sahnelerin yer almasını sağlıyor. Bu sayede ana ekranınız sıradan olmaktan kurtuluyor. iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları koliyi .zip formatlı bir arşiv dosyası biçiminde hazırlanmış bir dosya. Bu arşivi Winrar programını veya Winzip programını kullanarak açabilmeniz muhtemel. 

İndireceğiniz duvar kağıtlarını mobil aygıtlarınıza kablosuz aktarmak için bu yazımızda anlattığımız usullerden faydanalabilirsiniz:

Bilgisayarlar ve Mobil Aygıtlar Arasında En Süratli Dosya Transferi Nasıl Yapılır?

iOS 9 standart duvar kağıtlarını bu iletişimi kullanarak indirebilirsiniz:

iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
iOS 9 Canlı Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR