Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iOS 8 HD Duvar Kağıtları

iOS 8 HD Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iOS 8 HD Duvar Kağıtları, iPhone ve iPad sahiplerinin fiyatsız olarak indirerek birbirinden hoş HD niteliğindeki fotoğrafları duvar kağıdı olarak kullanabilecekleri bir kolidir.

Duvar kağıdı kutuyu editör takımı tarafından oluşturulmuştur. 13 değişik duvar kağıdı bulunan kutuyu indirerek zaman zaman iPhone ve iPad’lerinizin duvar kağıtlarını değiştirerek kullanabilirsiniz. iOS 7 ile beraber büyük tasarım ve görüntü niteliği farklılığı yaşayan iOS’a iOS 8’de bu anlamda çok da fazla bir şey ilave edilmiyor fakat yinede bu işletim sistemini yükler yüklemez kolimizi indirerek değişik duvar kağıtlarını sınamanızı öneriyorum.

Hazırladığımız HD duvar kağıtları kutuyu yalnızca iPhone ve iPad’ler yada iOS 8 için geçerli değildir. Öteki mobil aygıtlarınız üzerinde de bu kutudaki duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları üzerinde tertip etme yada ebat farklılıkları yapmak için bilgisayarınız üzerinde PhotoScape programını kullanabilirsiniz.

Hazırladığımız HD duvar kağıtları kolisinin ziyaretçilerimiz başka bir deyişle sizler tarafından hoşlanılması vaziyetinde devamı gelecektir. Ayrıca kendi aygıtlarınızda hoşlandığınız duvar kağıtlarını yorum olarak yollayarak bu duvar kağıtlarının daha sonra ilave edeceğimiz kolilerde bulunmasını sağayabilirsiniz.

iOS 8 HD Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
iOS 8 HD Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR