Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
IObit Unlocker

IObit Unlocker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

IObit Unlocker, silmeye çalıştığınız ama silinmemekte ısrar eden dosya ve klasörlerinizi bir çırpıda silmenize yarayan küçük ebatlı kullanışlı bir programdır. “Dosya silinemiyor”, “Ulaşım Yasaklandı”, “Bu dosya başka bir program tarafından kullanılıyor” kusur iletilerini ortadan kaldıran program -çalışma şekliyle- Unlocker’a oldukça benziyor.

Kısa bir montajın ardından program kendisini sağ tık menüsüne otomatik olarak yerleştiriyor. Böylece silmekte mesele yaşadığınız dosya ve klasörlerinize sağ tıklayarak yapacağınız operasyonunu süratlice seçebiliyorsunuz. Program ile meseleli dosyanın kilidini açıp silebilir, kilidini açıp yine adlandırabilir, kilidini açıp taşıyabilir veya kopyabilirsiniz. Dilerseniz programı açıp, “Ekle” butonuna tıklayarak seçtiğiniz dosyaların kilidini kaldırıp, silebilirsiniz. Türkçe dil takviyeyi sunan programın Ayarlar menüsü aracılığıyla programın fotoğraflı anlatımına erişebilir, aktüelleme hakimiyeti yapabilir, teknik dayanak alabilirsiniz.

Anekdot: Programı kurarken “Toolbar” montaj alternatifleri sunulmaktadır, “Atla”ya tıklayarak afaki vasıta çubuklarını sisteminize kurmamanızı öneririz.

IObit Unlocker BENZER İÇERİKLER
IObit Unlocker YAPILAN YORUMLAR