Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
IObit Sürücü Güçlendirici

IObit Sürücü Güçlendirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

IObit Driver Booster programı, bilgisayarlarımızda sık sık karşılaştığımız sürücü aktüelleme meselelerinden kurtulabilmemiz için hazırlanmış fiyatsız bir program ve bu mevzularda oldukça tecrübeli bir firma olan IObit tarafından yayınlanıyor. Çoğumuzun PC’lerdeki en aktüel sürücüleri takip etmekte zorlanması ve buna müddet ayıramaması Driver Booster‘ı oldukça zorunlu programlar arasına sokuyor.

Programı kullanırken kullanıcıların pek bir operasyon yapmasına gerek kalmıyor ve uygulama bilgisayarınıza en uygun driverları kendisi bularak kuruyor. Bu sayede iş için, oyunlar için veya multimedya harekâtlar için kullandığınız sürücülerin en iyi biçimde yüklendiğinden emin olabiliyorsunuz.

Sürücü aktüelleme, daha önceki sürücü aktüelleme, otomatik sürücü aktüelleme, Windows 10 sürücü aktüelleme, tehlikesiz sürücü aktüelleme ve bilgisayar sürücüleriyle alakalı daha bir hayli mevzuda fiyatsız bir hizmet sunan Driver Booster, bilgisayar kullanıcılarını büyük bir tasadan kurtarmaktadır.

Programın esas kalitelerini kısaca listelemek gerekirse;

Meselelere karşı daha önceki sürücülere dönme dayanağı Aktüel online veritabanı Bilgi kurtarma ve güvenlik merkezi Oyunlar için sürücü optimizasyonu Harici aygıtlar için sürücü dayanağı Windows 10 dayanağı Türkçe dayanağı Kolaylaştırılmış sürücü montaj adımları

IObit Driver Booster’ın sağladığı sürücüleri kurarken bir biçimde sisteminizde bir yanılgı alana kazançsa, bu kusurları geri alabilmek için hemen daha önceki sürücüye dönebiliyor veya daha gelişmiş alternatifler için kurtarma merkezini ziyaret edebiliyorsunuz.

Sürücü veritabanının kesintisiz olarak geliştirilmesi sayesinde pek çok farkında olmadığınız sürücünün aktüellemesini de internette arama yapmadan bitirebiliyor, böylece bilgisayarınızın daha kararlı ve meselesiz bir biçimde çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bilgisayar bakımını yapmayı pek hoşlanmayanların tüm sürücü montaj operasyonlarını otomatikleştirebilmek için kullanabilecekleri Driver Booster sahip olunması gereken uygulamalar arasında.

IObit Sürücü Güçlendirici BENZER İÇERİKLER
IObit Sürücü Güçlendirici YAPILAN YORUMLAR