Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
IObit Kaldırıcı

IObit Kaldırıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

IObit Uninstaller, PC kullanıcılarının bilgisayar bakımlarını ve program kaldırma gereksinimlerini çok daha basit ve süratli bir biçimde hakikatleştirebilmek için kullanabilecekleri fiyatsız taşıtlar arasında yer alıyor ve böylece bir zaman sonra PC’lerimizde afaki programların ve bilgilerin birikmesinden kaynaklanan yavaşlamaların ve kasvetlerin ortadan kaldırılmasında kullanılıyor.

Çünkü programı kullandığınızda, Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde yer almayan veya buradan kaldırılması olası olmayan tüm programları ortadan kaldırmanız olası hale geliyor. Ayrıca bilgisayarınızda evvelden yüklü olarak gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da ortadan basitçe kaldırabiliyorsunuz.

Uzun süreli PC kullanımlarında, bilgisayarın kayıt defterinde binlerce program ve uygulamanın artıkları birikmektedir. Programlar sistemden kaldırılsalar dahi bu artıklar orada durmaya devam ederler ve IObit Uninstaller bu artıkları da kastederek bilgisayarın kayıt defterinin afaki girdilerden korunmasına takviyeci olmakta hiç bir mesele yaşamıyor.

Şayet program kaldırma harekâtları veya kayıt defteri arınma sırasında bilgisayarınızda rastgele bir mesele alana kazançsa, bu meselelerden geri dönüş yapabilmek için otomatik olarak sistem geri yükleme noktası da yaratabilmenize imkân tanıyan program, bu işleve gereksinim dinlemeyeceğiniz kadar istikrarlı bir biçimde çalışıyor.

Bazen Windows güncellemelerinin da özellikle daha önceki bilgisayarlarda meselelere neden olabilmesi sebebiyle kullanıcılar bu aktüellemelerden kurtulmak isteyebiliyorlar. IObit Uninstaller’ın Windows Update silme özelliğinden yararlanarak PC’nizde meseleler çıkaran aktüellemeleri de ortadan kaldırabilirsiniz.

Web tarayıcınıza bir biçimde bulaşan ve geri kaldıramadığınız hasarlı eklentilerin de ortadan kaldırılması için programdan yararlanabilirsiniz. Bu eklentiler arasında anasayfa değiştiren eklentilerden tutun da arama motorunu değiştirenler ya da şahsi bilgilerinizi çalmaya çalışanlara kadar çok muhtelif gidişatlarla karşılaşmak olası olduğundan bir an evvel sisteminizden arınmanız gerekmekte.

Fiyatsız olarak sunulması ve çok basit kullanılır bir arayüzle beraber gelmesi onu program kaldırma taşıtları arasında oldukça bedelli bir yere koyuyor. Şayet Windows’un standart program kaldırma uygulamasını tesirsiz buluyor ve daha radikal bir çözüm arıyorsanız netlikle bilgisayarlarınızda bulundurmanız gereken sistem bakım uygulamaları arasında yer almalı.

IObit Kaldırıcı BENZER İÇERİKLER
IObit Kaldırıcı YAPILAN YORUMLAR