Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Intel SSD Araç Kutusu

Intel SSD Araç Kutusu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Intel Solid State Drive Toolbox, Intel marka SSD’nizi idaremenizi ve optimize etmenizi sağlayan taşıtları içinde barındıran fiyatsız bir uygulamadır.

Intel SSD’nizin performansını iyileştirmek için muhtelif teknikleri kullanan SSD Optimizer, 34nm SSD modellerini desteklemektedir. 50nm model SSD’niz varsa bu vasıta faal olmayacaktır. SSD’niz hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğinizde model adı, yazılım versiyonu gibi Sürücü Bilgisi alternatifini kullanabilirsiniz. Sürücünün nasıl kullanıldığı hakkında ayrıntıları görüntüleyen Uslu Vasıta, teçhizat yanılgısı oluşmadan sizi uyarır. Vasıta aynı zamanda sürücünüzün güvenliği hakkında evhamlarınız varsa, verimli ipuçları alabileceğiniz süratli ve bütün tanılama taraması sunar.

Intel Solid State Drive Toolbox’ın başlıca özellikleri:

Intel SSD’nizin model numarası, kapasitesi, yazılım versiyonu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. SSD’nizin ne kadar ömrünün kaldığını bilebilirsiniz. Intel SSD’nizin performansını optimize edebilirsiniz. Intel SSD’nizin yazılımına aktüelleyebilirsiniz. En iyi Intel SSD performansı, efor bereketliliği ve dayanıklılık için sistem ayarlarını hakimiyet edebilirsiniz. Sistem bilgisini ve teçhizat yapılandırmasını görüntüleyebilirsiniz.

Alttaki Intel SSD modellerinden birine sahipseniz uygulama içinden yazılım aktüellemesi yapabilirsiniz:

Intel Solid-State Drive 710 Series                              Intel Solid-State Drive 320 Series                              Intel Solid-State Drive 311 Series                              Intel Solid-State Drive 310 Series                              Intel Solid-State Drive 330 Series                                       Intel Solid-State Drive 335 Series                                      Intel Solid-State Drive 520 Series                                       Intel Solid-State Drive  DC S3700                                      Intel X18-M / X25-M SATA SSDs 34nm                     Intel X25-V SATA SSD                                              Intel Solid-State Drive DC S3500      

Intel SSD Araç Kutusu BENZER İÇERİKLER
Intel SSD Araç Kutusu YAPILAN YORUMLAR