Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Instametrogram

Instametrogram

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Instametrogram, Windows 8 .1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için geliştirilmiş oldukça popüler bir Instagram istemcisi. Uslu telefon ve tabletimizde kullandığımız Instagram uygulaması kadar gelişmiş özellikleri sahip olmasa da, Windows platformundaki en galibiyetli Instagram istemcisi olduğunu söyleyebilirim.

Instametrogram, fotoğraf ve video yükleme, filtre uygulama dışında her şeyi yapabileceğiniz, internet tarayıcıya lüzum dinlemeden Instagram hesabınızdaki büyümeleri takip edebileceğiniz galibiyetli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Son derece sade ve çok ta hoşlanmadığım bir arayüz tasarımı ile gelen uygulama ile yapabilecekleriniz arasında;

Instagram akışını görüntüleme Resim, video ve alkışlarını görüntüleme Gönderileri sevme ve yorum yapma Instagram resimlerinin nerede çekildiklerini haritada görme Instagram akışını gösteren canlı paketçik Yeni bir fotoğraf paylaşıldığında bildirim alma Resim ve videoları e-posta ile paylaşma, bilgisayara kaydolma Kullanıcı profillerini görüntüleme yer alıyor.

Facebook ve Twitter’ın Windows 8 kullanıcıları için hazırladığı çağdaş uygulamaları bulunsa da Instagram için henüz fotoğrafı bir uygulama mevcut değil. Instametrogram ise bu platform için hazırlanmış şimdilik en iyi Instagram istemcisi.

Instametrogram BENZER İÇERİKLER
Instametrogram YAPILAN YORUMLAR