Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Inkscape

Inkscape

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Inkscape sarih kaynaklı olarak geliştirilen bir vektörel grafik tertip etme yazılımı. Illustrator, Freehand, CorelDraw ve Xara X gibi W3C standartı ölçeklenebilir vektör grafik dosya formatı SVG kullanan profesyonel programlara benzeyen Inkscape’in bunlardan farkı tamamen fiyatsız olması. Takviyelenen SVG formatı ile en ehemmiyetli grafik tertip etme alternatiflerini sizlere sunan bu fiyatsız program ile profesyonel neticeler ve çizimler hazırlayabileceksiniz.

JPEG, PNG, TIFF ve öbür formattaki fotoğraf dosyalarını açabildiğiniz ve dilediğiniz tertip etme harekâtlarını hakikatleştirebildiğiniz Inkscape Creative Commons meta bilgi takviyeyi, node editing, layer, text-on-path, flowed text ve dolaysız XML tertip etme gibi bir hayli özelliğe sahip.

Program ile oluşturduğunuz fotoğrafları ve çoklu vektör tabanlı imajları dilediğiniz formatta kaydolabiliyorsunuz. Çok eforlu bir çizim ve boyama vasıtayı olan Inkscape XML, SVG ve CSS standartlarında imaj dosyaları yaratmanıza ve serbestçe çizim yapmanıza imkân sağlıyor.

Çizim ve boyama vasıtayı ile istediğiniz her türlü biçim ve renkleri bulabileceğiniz Inkscape aynı zamanda kullanıcı ve üretimciler arasındaki bağın sağlamlığı ile dikkat topluyor. Birbirinden hiç kopmayan ve devamlı fikir alışverişinde birbirine takviye olan program kullanıcıları ve üretimci topluluğu sayesinde Inkscape gelişimine devam ederken programı kullanmayı bilmek te çok basit oluyor.

Inkscape BENZER İÇERİKLER
Inkscape YAPILAN YORUMLAR