Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ING BANKASI

ING BANKASI

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

INGBANK Windows 8 uygulaması, bankacılık harekâtlarınızı tehlikesiz bir civarda reelleştirmenize takviyeci olur ve tek değişle kredi müracaatı yapma, finansal taşıtlara erişme, mahsul ve hizmet satın alma ihtimali tanır.

INGBANK’ın Windows 8 platformu için hazırladığı bankacılık uygulaması çağdaş ve kolay arayüz ile gelmektedir. Ana menü kullanıcı operasyonları ve müracaatlar olmak üzere 2 sekmeden oluşmaktadır. Kullanıcı operasyonları kısmından internet şubesine tek değişle ulaşabilir ve bankacılık harekâtlarınızı yapabilirsiniz. Yakınınızdaki INGBANK Şube ve ATM’lerinin yerini bilebilir ve harita üzerinden bakabilirsiniz. Hesaplama vasıtaları menüsünden lüzum ve vasıta kredisi hesaplama, döviz çevirici gibi faydalı taşıtlara erişebilirsiniz. Müracaatlar kısmından ise tek değişle lüzum kredisi, bonus kredi kartı, pegasus kredi kartı, ING turuncu hesap, vasıta kredisi, ING günlük koli müracaatı yapabilirsiniz.

INGBANK’ın fotoğrafı Android  ve iOS uygulamasını indirerek, bankacılık harekâtlarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde reelleştirebilirsiniz.

ING BANKASI BENZER İÇERİKLER
ING BANKASI YAPILAN YORUMLAR