Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma

iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery, iPhone ve iPad kullanıcısı olarak Windows bilgisayarınızın bir köşesinde yüklü durması gereken gelişmiş bilgi kurtarma programı. Resim, video, sms, WhatsApp iletileri, kılavuz gibi silindiğinde kullanıcıyı üzen tüm bilgileri zaferli bir biçimde kurtarabiliyor. iPhone 4’deri iPhone X’a kadar tüm modelleri destekliyor.

iPhone ve iPad için bir hayli bilgi kurtarma programı mevcut ancak iMyFone D-Back bunlardan değişik bir yerde. Hakikat vazifeyi elbette yanlışlıkla silinen, şifresini unuttuğunuzdan ulaşmadığınız, sistem çökmesi neticesinde, jailbreak harekâtı yaparken veya aygıt kullanılamaz gidişata geldiğinde silinen bilgileri kurtarmak ancak bunun yanında sıklıkla karşılaşılan iOS meselelerini de giderebiliyor. Yalnızca kolay bir bilgi kurtarma programı olarak görmeyin; deneyin tenim.

Çoğu iPhone bilgi kurtarma programı gibi fiyatsız sınama versiyonuyla bizleri karşılayan iMyFone D-Back iPhone Data Recovery, silinen bilgileri kurtarmak için 4 usul kullanıyor. Olağan iTunes ve iCloud yedeklemesinden geri yükleme yapmak dışında yedek almadıysanız dolaysız iOS makinenizden silinen dosyaların kurtarılmasını sağlayabiliyor. Ayrıca teknolojiden azıcık uzak kullanıcılar için koyulduğunu düşündüğüm uslu kurtarma alternatifi ile karşılaşıyoruz. iOS makinenizden silinen bilgileri üç kolay adımda iOS makinenizi bağlıyor, tarama yaptırıyor, kurtarılan dosyaları seçip kurtar diyorsunuz kurtarıyorsunuz.

Bilgi kurtarma dışında iPhone’un Apple logosunda/kurtarma moduda kalması, ekranın tepki vermemesi, devamlı yine başlaması, beyaz/siyah ekranda kalması gibi sıkça tesadüfülen iOS meselelerini çözmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

iMyFone D-Back iPhone Data Recovery Özellikleri:

iPhone silinen iletileri geri getirme iPhone silinen resimleri geri getirme iPhone silinen videoları geri getirme iPhone silinen kılavuzu geri getirme iPhone silinen WhatsApp iletileri geri getirme iPhone silinen arama kaydını geri getirme iPhone silinen anekdotları kurtarma “iPhone siyah/beyaz ekranda kaldı” meselesini çözme “iPhone Apple logosunda kalıyor” meselesini çözme “iPhone kurtarma modunda kaldı” meselesini çözme “iPhone devamlı yine başlıyor” meselesini çözme

iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma BENZER İÇERİKLER
iMyFone D-Back iPhone Veri Kurtarma YAPILAN YORUMLAR