Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İmleç Yöneticisi

İmleç Yöneticisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ANEKDOT: Cursor Manager programı yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki seçenek yazılımlara bu irtibat üzerinden göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/masaustu/kabuk-masaustu-yonetimi/

Windows’un XP evveli versiyonlarında fare işaretçisinin renklendirilmesi ve değişik yükleme animasyonlarına sahip olması sık tesadüfülen bir özellikti ancak uzun zamandır böyle bir özellik mevcut değil ve dolayısıyla faresinin görünümünü özelleştirmek isteyen kullanıcılar hazır işaretçi temalarını yükleseler dahi bunları faal hale getirmek zorlayıcı olabiliyor.

Cursor Manager programı, bu süreci en acemi kullanıcılar için dahi daha basit hale getirebilen fiyatsız programlar arasında yer alıyor ve Windows içerisindeki fare işaretçisinin dilediğiniz gibi değiştirilmesine ihtimal tanıyor. Programın arayüzü ve kullanımı çok basit olduğu için yalnızca bir kaç dakika içerisinde özelleştirilmiş bir Windows kullanma tecrübeyi elde edebilirsiniz.

Programın içerisinde gelen değişik fare temaları başlangıçta yeterli olacaktır ancak internette bulabileceğiniz öbür hazır temalar da program tarafından uygulanabiliyor. Bu sayede oldukça geniş fare işaretçisi alternatiflerine sahip olduğunuzu söyleyebilirim.

RKCUR formatındaki tüm temaları destekleyen uygulama farklılıkların anında görülebilmesini de sağlayabiliyor. Şayet Windows’un kendi fare işaretçisini sıradan ve sıkıcı buluyorsanız sınamanız gereken programlardan birisinin Cursor Manager olduğunu söyleyebilirim. Hafif ve sistemi yormayan yapısıyla kullandığınız zaman öbür program ve oyunlarınızda da rastgele bir performans kasvetine neden olmayacaktır.

İmleç Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
İmleç Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR