Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ImDisk Sanal Disk Sürücüsü

ImDisk Sanal Disk Sürücüsü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ImDisk Virtual Disk Driver programı, bilgisayarlarınızda oluşturmak isteyebileceğiniz sanal diskleri basitçe yaratabilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor ve hem sade kullanımı hem de geniş imkânları sayesinde sınamak isteyebileceklerinizden birisi olduğunu söyleyebilirim. Programın hem komut satırlı bir kullanımı desteklemesi hem de komut satırını beğenmeyenler için bir grafik arayüzü sunabilmesi, gelişmiş ve esas seviyedeki kullanıcıların hepsine galibiyetle hitap etmesine dayanakçı oluyor.

Sanal statik diskler, CD ve DVD sürücüler, disket sürücüleri gibi tüm sürücü cinslerini yaratmanıza imkân tanıyan program, montaj ve kaldırma esnasında yine başlatma gerektirmemesi sayesinde sevmeyenler tarafından çok süratli bir biçimde kaldırılabiliyor da.

Mahallî ağlar üzerinden gelen I/O taleplerini de karşılayabilen program, bu sayede sanal disklerinizdeki bilgileri kullanarak ağ üzerindeki öbür bilgisayarları boot edebilmenizi de sağlayabiliyor. Özellikle bozulan disklerdeki bilgilere bir biçimde ulaşarak onları kurtarmak isteyen kullanıcıların mahallî ağdan bu biçimde yararlanmaları muhtemel hale geliyor.

Çalışması esnasında bir kasveti bulunmayan ve performanslı bir biçimde tüm operasyonları bitirebilen ImDisk Virtual Disk Driver, internet irtibatına da gerek dinlemiyor. Ancak programın içerisinde rastgele bir destek vasıtasının bulunmaması nedeniyle sanal disk oluşturma mevzusuna yabancı olan kullanıcılar ilk etapta neyin ne işe yarayacağını kavramakta azıcık güçlük sürükleyebilirler diye düşünüyorum.

ImDisk Sanal Disk Sürücüsü BENZER İÇERİKLER
ImDisk Sanal Disk Sürücüsü YAPILAN YORUMLAR