Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ImDisk Araç Seti

ImDisk Araç Seti

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ImDisk Toolkit programı, bilgisayarınızda oldukça üst seviye bilgi gerektiren bazı operasyonları en basit yoldan asıllaştırmanıza imkân tanıyan fiyatsız bir vasıta. Programın sahip olduğu vasıtalar sayesinde bilgisayarınıza sanal sürücüler ilave edebilir, bu sanal sürücülere diskler takabilir ve aynı zamanda bilgisayarınızın belleğini bir disk sürücüsü gibi kullanabileceğiniz Ramdisk’ler yaratabilirsiniz.

Tüm bu harekâtların bitirilmesi kullanımı basit arayüz sayesinde çok süratli bir biçimde bitiriliyor. Ayrıca, bilgisayarınızı FAT ve NTFS dosya sistemleri dışında sistemlerle kullanmak gibi deneysel çalışmaları da asıllaştırabilirsiniz. Desteklenen sanal sürücü formatları arasında İstanbul Sanayi Odası, NRG, BIN ve RAW formatlarının yanında VHD, VDI ve VMDK gibi çoklu parçalı formatlar da yer alıyor.

Hem acemi hem de profesyonel kullanıcılara hitap eden program, böylece sanal diskleriniz ve ramdiskleriniz üzerinde istediğiniz gibi işlemler yapmanıza imkân tanıyor. Fiyatsız olarak sunulması sayesinde tüm işlevlerine hiç bir kıymet ödemeden sahip olabilirsiniz.

ImDisk Araç Seti BENZER İÇERİKLER
ImDisk Araç Seti YAPILAN YORUMLAR