Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İhracatçı

İhracatçı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Exportizer, veritabanı dışarı aktarımı yapabilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız ve bereketli bir program. Aktarmak istediğiniz bilgileri dosyaya, panoya yada yazıcıya aktarabilen programın kullanımı bu cins bir program için oldukça basit diyebilirim. Fakat genel anlamda bütün olarak kullanabilmek için azıcık kurcalamanız gerekebiliyor.

DB, DBF, text ve CSV formatlı dosyaları text, CSV, XLS, RTF, XML, HTML, DBF ve SQL scriptlerine dönüştürebilen Exportizer, popüler veritabanı dönüştürme operasyonlarınin hepsini yapabiliyor. Çalıştığınız iş yada şahsi emelli olarak kullandığınız veritabanları için dışar aktarım operasyonları yapmanız gerekiyorsa Exportizer’ı kesinlikle sınamanız gerekiyor.

Dışa aktarım operasyonları üzerindeki tüm hakimiyet ve ayarların sizin elinde olduğu program, zorunlu ayarları arayüz üzerinde asıllaştırmanızı sağlıyor. Yeterli bilgiye sahipseniz aktarım operasyonlarını kout satırı üzerinden de yapabiliyorsunuz.

Veritabanı aktarım operasyonları dışında veritabanlarını panoya kopyalayabilen yada yazıcıya yollayan program, veritabanı dışarı aktarım operasyonları için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi. Bilgileri tertip etmenizi sağlayan taşıtlar ile beraber sunulan programın fiyatsız versiyonunu indirerek hemen sınayabilirsiniz.

İhracatçı BENZER İÇERİKLER
İhracatçı YAPILAN YORUMLAR