Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ihosoft Cheka Video İndirici

Ihosoft Cheka Video İndirici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Jihosoft 4K Video Downloader, YouTube video indirme programı olarak öne çıksa da Facebook, Instagram ve bir hayli siteden video indirmeyi destekliyor. 720P, 1080P, 4K ve hatta 8K çözünürlüklü videoları bilgisayara indirmek için kullanabileceğiniz süratli, basit, pratik bir video indirici.

En iyi YouTube video indirme programı olarak öne çıkan Jihosoft 4K Video Downloader’ın kullanımı son derece basit. Video URL’sini kopyalayıp yapıştırıyor, video niteliğini ayarlıyor ve videoyu indirmeye başlıyorsunuz. Başta da söylediğim gibi YouTube dışında Facebook, Instagram, Twitter, SoundCloud, Dailymotion, Vimeo, Tumblr, Metacafe dahil bir hayli siteden video indirme yapabiliyorsunuz. SD, HD, 4K, 8K UHD dilediğiniz nitelikte indirmeyi destekleyen program, çoklu indirme dayanağıyla YouTube videolarını aynı anda indirmenize izin verirken, YouTube kanalındaki tüm video ve çalma listelerini de indirmenize takviyeci oluyor. YouTube videolarındaki altyazıları dahi indirebiliyorsunuz. Videoyu indirdikten sonra bilgisayar ve mobil aygıtlarınızda oynatmak üzere değişik formatlara MP4, MOV, AVI, MKV, WMV, M4V, FLV… dönüştürebiliyor, videoda kesme ve kırpmadan filtre ses ve altyazı ilave etmeye bir hayli tertip etme de yapabiliyorsunuz. YouTube videolarını MP3 olarak indirmek için de bu programı kullanabilirsiniz.

Jihosoft 4K Video Downloader Özellikleri

PC ve Mac için en iyi YouTube video indirme programı YouTube, Facebook, Instagram ve öbür sitelerden video indirin YouTube kanalındaki tüm videoları ve çalma listelerini süratlice indirin 8K, 4K, 1080p, 720p ve öbür video çözünürlüklerini dayanaklar YouTube videolarını orijinal ses ve altyazılarıyla indirin YouTube videolarını yüksek nitelikte MP3 ses dosyasına dönüştürün Rastgele bir video formatını MP4, MOV, AVI, MKV vb… formatlara çevirin

Ihosoft Cheka Video İndirici BENZER İÇERİKLER
Ihosoft Cheka Video İndirici YAPILAN YORUMLAR