Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iFun Ekran Kaydedici

iFun Ekran Kaydedici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iFun Screen Recorder, Windows PC kullanıcıları için kullanımı basit ve fiyatsız ekran kayıt programıdır. İş, eğitim, reyin, şahsi, her vaziyet için en iyi ekran kaydolma programı. Hudutsuz kayıt süresi, filigransız HD nitelikte gecikmesiz kayıt, kayıt esnasında ekran görüntüsü alma, mobil ve masaüstü aygıtlar için değişik formatlarda kayıt ihtimali, sesle beraber kayıt alma gibi bir hayli özelliğe sahip olan profesyonel ekran kayıt programını nasihat ederiz.

iFun Screen Recorder İndir

iFun Screen Recorder, dahili video tertip ediciye sahip tamamen fiyatsız ve herkesin kullanabileceği kolaylıkta bir ekran kaydolucusu. Basit ekran kaydı, ekran tutma ve video tertip etme sağlıyor.

Mikrofonunuzdan ve hoparlörlerinizden aynı anda sesli/suskun 4K niteliğe kadar kayıt alma ihtimali veren programla ekranın tamamı, bir pencere veya seçtiğiniz bir alan için ekran kaydı alabiliyorsunuz. Reyin kaydı almak için de bu programı kullanabilirsiniz. 60 fps’ye kadar -kare süratinde düşme yaşamadan- yüksek nitelikli reyin videoları kaydolabilirsiniz. Videolarınızı filigransız kaydolabileceğiniz gibi kopyalamaya karşı temkin olarak filigran yerleştirebilirsiniz. Kayıt noktasında iFun Screen Recorder, MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS, GIF gibi çok muhtelif video formatlarında kayıt alma ihtimali sunar. Kayıt sırasında kısayol tuşu ile zahmetsizce ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

iFun Screen Recorder ile aldığınız ekran kaydını bir video tertip etme programına gereksinim dinlemeden basitçe tertip edebilirsiniz. Kırpma, parçalama, kesme gibi esas işlevler için yerleşik video tertip edicisi var. Hafif bir ekran kaydolucu olmasına karşın video kaydolma ve tertip etmeyi daha faydalı ve kararlı hale getiren GPU ekipman süratlendirme teknolojisini kullanıyor. Elastik Ekran Kaydı: Tüm ekrandan minik bir irtibat paketine kadar, kaydı başlatmak için ekranınızın rastgele bir alanını seçin. iFun Screen Recorder, birden fazla ekranı dayanaklar. Her ayrıntıyı tutun ve pürüzleri ortadan kaldırın. Surat Kamera Kaydı: iFun Screen Recorder, suratınızı videoya yerleştirmenize ihtimal tanıyan bir Facecam işlevi sunar. Facecam’i online eğitimler, reyin kayıtları, PowerPoint sunumları gibi bir hayli gidişatta kullanabilirsiniz. HD Kayıt Yaparken Gecikme Yaşamayın: iFun Screen Recorder, vasati %8 harekâtçı kullanımı sağlayarak son derece akıcı kaydı olası kılar. Kayıt Sırasında Ekran Görüntüleri Alın: Ses kaydı yaparken aynı anda ekran görüntüsü alın. Çoklu Çıkış/Dönüştürme Formatları: Program, 12’den fazla çıkış dışa aktarma formatını dayanaklar. iPhone’dan daha önceki MP4 çalara kadar tüm yaygın dijital aygıtlarla geçimlidir. Sesinizle Beraber Kaydolun: Sesle beraber kayıt ihtimali veren en iyi ekran kaydolucu. Arka tasarı, hoparlör, kulaklığınızdaki minik mikrofonun aldığı her ses kaydolunur.

iFun Ekran Kaydedici BENZER İÇERİKLER
iFun Ekran Kaydedici YAPILAN YORUMLAR