Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iFreeUp

iFreeUp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iFreeUp, program dünyasında olan popüler işletmelerden bir tanesi olan IOBit tarafından geliştirlen faydalı ve fiyatsız bir yazılım. Programı kullanarak iOS mobil aygıtlarınızın hakimiyetini bilgisayar üzerinden sağlayarak idaresini hakikatleştirebiliyorsunuz.

Programın emeli ise, zamanla yavaşlayan, belleği dolan ve performansı düşen iOS makinelerin başka bir deyişle iPhone ve iPad’lerinizin arınılmasını sağlamak. Programın yapabildikleri alttaki gibidir:

iOS aygıtlarınızın performansını çoğaldırmak için afaki çöp dosyaların tespit edilmesi ve silinmesi iOS aygıtınız ve bilgisayarınız arasında özel ve ehemmiyetli dosya transferi yapabilme Büyük ebatlı dosyaların tespit edilmesi ve hafıza boşaltmak için silme operasyonu yapabilme Silinen tüm dosyaların yok edilerek başkalarının eline geçme ihtrimalini ortadan kaldırma

Günlük yaşanımızda en çok kullandığımız mobil makinelerimizde tıpkı bilgisayarlarımız gibi dolarak muhakkak bir vakitten sonra şişiyor ve yavaşlayarak performans kaybı yaşıyor. Bunun en büyük nedeni belleklerinin çok dolu olması ve çok fazla uygulama çalıştırılması. Bunun önüne geçerek iPhone ve iPad’lerinizin performansını çoğaldırmak ve süratlendirmek istiyorsanız iFreeUp size destekçi olacak olan program.

Programı kullanarak afaki olan çöp dosyaları ve büyük ebatlı dosyaları tespit ederek silebilme olanağı tutuyorsunuz. iPhone, iPad ve iPod Touch sahipleri tarafından kullanılabilen program henüz Beta versiyonunda fakat biz kullanırken rastgele bir ciddi promlem yaşamadık. Bu sebeple iOS aygıtlarınızın performansını çoğaldırmak istiyorsanız, iFreeUp’ı sınamanızı öneriyorum.

Anekdot: Programın çalışması için bilgisayarınızda iTunes 11 veya üzeri bir versiyonun yüklü olması gerekiyor. iTunes indir.

iFreeUp BENZER İÇERİKLER
iFreeUp YAPILAN YORUMLAR