Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iFixit: Onarım Kılavuzu

iFixit: Onarım Kılavuzu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iFixit: Repair Manual, binlerce fiyatsız nasıl yapılır rehberi ile bozulan eşyanızı tamir etmenizde size dayanakçı olan şahane bir uygulama. Uslu telefon ve tabletler, reyin konsolları, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, kameralar, araba ve motorlar, elbiseler, konut aletleri, bilgisayar parçaları ve daha onlarca aygıtın nasıl tamir edildiğini adım adım görebilirsiniz.

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız aniden kapandı, açılmıyor mu? Gözünüz gibi baktığınız uslu telefon ve tabletinizi yere düşürdünüz, ekranı tuzla buz mu oldu? Bilgisayarınızın ekipmanlarını yenilemenin zamanı geldi, ancak bunu nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Tüm bu meseleleriniz için artık makinenizi teknik servise götürmeniz, yolunu gözlemeniz gerekmiyor. iFixit uygulamasındaki onarım direktiflerini izleyerek kendi makinenizi rahatlıkla tamir edebilirsiniz. Adım adım kılavuzlar işinizi oldukça basitleştirecek.

Makinenizi nasıl tamir edeceğinizi bildiniz ancak zarar gören parçayı nasıl temin edeceğinizi düşünüyorsanız iFixit uygulaması bu meselenizi de çözüyor. Bunun için arama kolisine makinenizin ismini yazmanız yeterli. Misalin; iPhone yazdığınızda model ve kılavuz yazıların yanında mahsuller listeleniyor. Listeden beceriksiz parçayı seçtiğinizde doğrudan mahsulü satın alacağınız sayfaya yönlendiriliyorsunuz.

Ellerine geçirdikleri her türlü makineyi paramparça yapan iFixit’in Windows uygulaması da oldukça zaferli.

iFixit: Onarım Kılavuzu BENZER İÇERİKLER
iFixit: Onarım Kılavuzu YAPILAN YORUMLAR