Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Icecream Ebook Okuyucu

Icecream Ebook Okuyucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Icecream Ebook Reader, bilgisayarlarınızın ekranlarını e-kitaplar okumanız için geçimli hale getiren ve size rahat bir e-kitap okuma tecrübeyi yaşatan fiyatsız ve bereketli bir program.

Son zamanlarda gitgide popüler olmayan başlayan e-kitaplar sayesinde bir anda öne çıkan e-kitap okuma programları mobil makinelerimizden sonra bilgisayarlarımız için de bir bir çıkmaya başladı.

Tasarım ve görüntü şıklığı sayesinde kitap okuma sevincinizi katlayacak olan Icecream Ebook Reader, sunmuş olduğu pek çok özellik sayesinde rahat etmenizi sağlıyor.

EPUB, MOBI, FB2, PDF ve öteki popüler e-kitap formatlarının hepsini destekleyen Icecream Ebook Reader, bilgisayarınız üzerinde kendi dijital kütüphanenizi kurabilme bahtı sunuyor.

Bir çok özelliğe sahip olan uygulamanın en besbelli ve öne çıkan özellikleri ise sayfa çevirme, yer imi kullanımı, kütüphanenizde arama yapabilme ve kitapları okuma takibi. En hoşlandığım özelliklerden bir tanesi olan kitap okuma takibi sayesinde hangi kitapları tamamladığınızı ve hangilerinin neresinde kaldığınızı basitçe görüntüleyebiliyorsunuz.

Elbette kimi kitap severlere göre kitabın orijinalini alarak okumaktan daha neşeli olmayacak olan e-kitap okuma, buna karşın pek çok şahsın seçim ettiği ilk yöntem olmayı muvaffak oldu. Kucağınızda mini laptop ya da tablet ile kitap okuma neşeyi sunan bu cins programların gelecekte çok daha gelişerek büyüyeceğini düşünüyorum.

Şayet e-kitap okumayı hoşlanıyorsanız ya da başlamayı düşünüyorsanız Icecream Ebook Reader programını Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarınıza fiyatsız olarak indirip faydalanabilirsiniz.

Icecream Ebook Okuyucu BENZER İÇERİKLER
Icecream Ebook Okuyucu YAPILAN YORUMLAR