Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iCare Data Recovery Ücretsiz Sürümü

iCare Data Recovery Ücretsiz Sürümü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

iCare Data Recovery Free silinen dosyaları geri getirme mevzusunda kullanıcılara takviyeci olan bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Programın isminde her ne kadar Free sözcüğü geçiyorsa da program bütün olarak fiyatsız bir dosya kurtarma yazılımı değildir. iCare Data Recovery Free Edition size 2 GB ebadında dosya kurtarma limiti sunmaktadır. Bu ebat yeniden de bir hayli silinen dosyayı geri getirebilmeniz için yeterli olabilmektedir.

iCare Data Recovery Free ile yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında hafıza kartından dosya kurtarma ve USB hafızalardan dosya kurtarma gibi harekâtları da asıllaştırabiliyorsunuz. Genelde hafıza kartları ve USB hafızalar gibi çıkarılabilir depolama ünitelerinden dosya silindiğinde bu dosyalar geri dönüşüm kolisine sevk edilmez vbe dolaysız olarak silinir. Geride iz vazgeçmeyen bu resim, video ve fotoğraf gibi dosyaları sıradan yollarla geri getirebilmek muhtemel olmamaktadır. Bu sebeple silinen dosyaları geri getirmek için özel olarak planlanmış iCare Data Recovery Free gibi bir program kullanarak bu dosyaları geri getirmek gerekmektedir.

iCare Data Recovery Free statik disklerinizi formatladığınızda yedeklemeyi unuttuğunuz ve format neticeyi silinen dosyaları da geri getirebiliyor. Şayet alıngan dosyalarınızı yanlışlıkla sildiyseniz iCare Data Recovery Free size bu mevzuda takviyeci olabilecek hoş bir seçenektir.

iCare Data Recovery Ücretsiz Sürümü BENZER İÇERİKLER
iCare Data Recovery Ücretsiz Sürümü YAPILAN YORUMLAR