Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HWiNFO64

HWiNFO64

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

HWiNFO64 programı bilgisayarınızdaki teçhizatlar hakkında ayrıntılı bilgiler almanızı sağlayan bir sistem bilgisi programı ve sizlere sunduğu ayrıntılar mevzusunda oldukça cömert bir program. Çünkü sisteminizin teçhizat tarafında olan biten neredeyse her ayrıntıyı en ince noktasına kadar gösterebilen HWiNFO64 ile özellikle mesele tespiti gibi mevzularda oldukça fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Programı çalıştırdığınızda hangi kısımlarda tarama hakikatleştirmesi gerektiğini seçebiliyorsunuz ve ayrıca sistem yapılandırmasının inceleme edilmesi de bir o kadar seri bitiriliyor. Seçilen her bir bilgisayar parçasına ait tüm ayrıntılar ortaya konuluyor ve bunlar bilgisayarın marka isminden tutun da operasyoncu tipine, anakarta, belleğe, takılı sürücülere ve ağ bağdaştırıcılarına kadar oldukça geniş bir skala oluşturuyor.

Her açıldığında size bir sistem özeti sunan HWiNFO64, böylece en ehemmiyetli bilgilere hemen erişmenizi sağlıyor. Her bir operasyoncu çekirdeğinde reelleşenleri görebileceğiniz gibi dilerseniz sensör okuyucularını da kullanarak operasyoncu sıcaklığı, voltaj kıymetleri, S.M.A.R.T parametreleri gibi oldukçe gelişmiş noktalarda da tespitlerde bulunabiliyorsunuz.

Elde edilen bu raporları değişik formatlarda kaydolma şöhretsiniz de var. Bunlar arasında CSV, XML, HTML, MHTML ve yazı formatları yer alıyor. Uygulama isminden de kavrayabileceğiniz gibi 64 bit işletim sistemleri için hazırlanmış ve 32 bit olan işletim sistemlerinde çalışmayacaktır.

HWiNFO64 BENZER İÇERİKLER
HWiNFO64 YAPILAN YORUMLAR