Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hurriyet E-gazete

Hurriyet E-gazete

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hurriyet E-gazete, Hürriyet gazetesini ekleriyle beraber web tarayıcınızı açmadan tablet veya bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz bir uygulama. Doğrudan Hürriyet’in sitesinden okumaya alışamadıysanız, gazeteden okuma ananesini sürdürmek istiyorsanız e-gazete uygulamasını indirmenizi öneririm.

Gerek web sitelerinden gerekse de sosyal ağ kanallarından her gazetenin sunduğu haberleri rahatlıkla takip edebiliyoruz. Son derece pratik olan bu uygulamalara alışmayan bir kesim de var ve bu insanlar gündemi gazete üzerinden takip etmeyi seçim ediyorlar. Siz de bu şahıslar arasındaysanız ve de olan biteni Hürriyet gazetesinden takip ediyorsanız, gazete ve eklerini sunan Hürriyet E-gazete uygulamasına Windows makinenizde netlikle göz atmalısınız.

Hürriyet E-gazete uygulamasını ilk açtığınızda doğrudan o günün taze haberleri karşınıza çıkıyor. Dilerseniz geçmiş 45 güne ait ana gazeteye ekleriyle beraber fiyatsız olarak erişebiliyorsunuz. 30 günlük vakit sonunda azalık kolinizi başlatmanız gerekiyor. Azalığınızı aylık ve senelik olarak tanımlayabiliyorsunuz.

Hurriyet E-gazete BENZER İÇERİKLER
Hurriyet E-gazete YAPILAN YORUMLAR