Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
hurriyet.com.tr

hurriyet.com.tr

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hurriyet.com.tr Windows 8 uygulaması ile Hürriyet web sitesinin içeriğine web tarayıcınızı açmadan ulaşma basitliği yaşarsınız. Türkiye’nin en çok takip edilen haber sitelerinden Hürriyet.com.tr’de yayınlanan tüm içerikler artık tek değiş ötenizde.

Windows 8’li tablet ve masaüstü PC’ler ile geçimli olan Hürriyet.com.tr uygulaması ile gündem, spor, magazin, teknoloji, sıhhat ve öteki içeriklere basitlikle ulaşabilir ve çağdaş arayüz üzerinden içerikleri en sade biçimiyle okuyabilirsiniz. Yazılı haberlerin yanı gizeme videolu haberlerin bir araya geldiği Web TV kısmını da kapsayan uygulama ile sevdiğiniz haberleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Snap View sayesinde haberinizi okurken başka işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Okuyucuları Türkiye’de ve dünyada olan bitenden anında haberdar eden Hürriyet’nin Windows 8 platformu için hazırladığı fotoğrafı uygulama tamamen fiyatsızdır.

Hurriyet.com.tr Özellikleri:

Çağdaş ve sade arayüz İçerik arama ve paylaşma Yazılı ve videou haberler Kategorilere süratli ulaşım Snap View takviyeyi

hurriyet.com.tr BENZER İÇERİKLER
hurriyet.com.tr YAPILAN YORUMLAR