Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HTC One A9 Duvar Kağıtları

HTC One A9 Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

HTC One A9 Duvar Kağıtları kullanıcılara HTC’nin yeni uslu telefonu HTC One A9 ile beraber gelen duvar kağıdı alternatiflerini bir arada sunan bir duvar kağıdı koliyi.

Bilgisayarlarınıza veya mobil aygıtlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir duvar kağıdı arşivi ile ekranınıza yeni ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. HTC, HTC One A9 ile beraber kullanıcılara eforlu teçhizatsal özellikler, yüksek kamera ve ses niteliği sunarken ince ve kibar bir tasarım ortaya çıkarıyor. Bu kibar tasarımı HTC’nin özel olarak planladığı duvar kağıtları bitiriyor. HTC One A9 Duvar Kağıtları ile bu hoş duvar kağıtlarını dilediğiniz makineye taşıyabilirsiniz.

6 adet değişik duvar kağıdı kapsayan bu kutuda her duvar kağıdı yüksek çözünürlüğe sahip. 2160 x 1920 çözünürlüğünde olan duvar kağıtları Full HD ekranlara göre planlanmışlar. Bu duvar kağıtlarını mobil makinelerinizde kullandığınızda 2 ana ekrana dağılmaktalar. HTC One A9 Duvar Kağıtları arşiv dosyasını açabilmek için Winrar programını kullanabilir ve duvar kağıtlarını tanımlayacağınız klasöre çıkartabilirsiniz.

HTC One A9 Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
HTC One A9 Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR