Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HP All-in-One Yazıcı Uzaktan Kumandası

HP All-in-One Yazıcı Uzaktan Kumandası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

HP All-in-One Printer Remote, HP’nin internete bağlanabilme özelliği bulunan yazıcıları için geliştirdiği kullanımı kolay ve tesirli bir uzaktan hakimiyet uygulamasıdır. HP yazıcınızın gidişatını görüntülemekten sarf malzemesi almaya, yüksek çözünürlüklü evrak oluşturmaktan evrak yazdırmaya kadar pekçok harekâtı Windows 8’li tablet ve bilgisayarınız üzerine reelleştirebilirsiniz.

Windows 8 için optimize edilmiş arayüz ile gelen HP AiO Printer Remote, HP yazıcınızı tablet ve masaüstü bilgisayarınızdan bütün idareme yetkisi veren fiyatsız bir uygulama. Kablosuz ağ üzerinden bağladığınız tüm HP yazıcıları tek bir yerde görüntüleme ve hakimiyet etme izni veren uygulama ile evrak ve resim tarama ve yazdırma işlerini yazıcınızın başına gitmeden yapabilir, yazıcı kafalarını hizalama ve pakle harekâtlarını yapabilir, yazdırdığınız metinleri takip edebilir, sarf malzemelerin takibini yapabilir, bitmişse orijinal HP yazdırma sarf malzemeleri siparişi verebilirsiniz. Yazıcınızın özelliklerini görme ve ayarlarını değiştirme işlerini bu uygulama üzerinden basitlikle yapabilirsiniz.

Kablosuz ağa bağlanma özelliği bulunan tüm HP yazıcılarla geçimlidir. Konut veya iş yerinizdeki HP yazıcınızın HP AiO Printer Remote uygulaması ile geçimliliğini bu adresten hakimiyet edebilirsiniz.

HP All-in-One Yazıcı Uzaktan Kumandası BENZER İÇERİKLER
HP All-in-One Yazıcı Uzaktan Kumandası YAPILAN YORUMLAR