Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hızlı arama

Hızlı arama

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Quick Search, isminden de kavrayacağınız üzere bilgisayarınız üzerindeki dosyaları ismine göre arama yaparak saniyeler içerisinde bulmanızı sağlayan kullanımı basit ve bereketli bir program.

Bilgisayarınızdaki tüm dosya ve dizinleri tarayarak istediğiniz aramaların neticesini size gösteren uygulama ismini bütün olarak anımsayamıyor olsanız da istediğiniz dosyaları basitçe bulmanızı sağlıyor. Özellikle dosya açısından kalabalık olan bilgisayarlar üzerinde tesirli olan programın çok sade bir arayüzü var. Bu sebeple programın kullanımı çok kolay. Üstte yer alan arama çubuğuna istediğiniz sözcüğü yazarak istediğiniz dosya ya da dizini aratabiliyorsunuz.

Programın sunduu basit dosya arama ve bulma özelliği dışında aramalarınızı resim, video, ses vb. biçimde filtreleyerek aradığınız dosyaları çok daha basit bulmanız muhtemel. Bununla beraber ekranın sol altında bulunan dosya ve dizin alternatiflerini de kaldırıp ilave ederek aramalarınızı daha da spesifik hale getirebiliyorsunuz.

Şayet aradığınız dosyaları bulmakta güçlük sürüklüyorsanız Quick Search’ü kesinlikle indirip sınamanızı öneri ederim. Programın fiyatlı versiyonu da bulunuyor.

Hızlı arama BENZER İÇERİKLER
Hızlı arama YAPILAN YORUMLAR