Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Her Yere Gönder (Windows 8)

Her Yere Gönder (Windows 8)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Send Anywhere, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda fiyatsız olarak kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulaması ve çapraz platform yardımı sayesinde değişik aygıtlar arası dosya transfer harekâtını oldukça basit hale getiriyor.

Azalık ile uğraşmadan doğrudan kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile Windows makineniz üzerinden öbür aygıt sahipleri ile dosya paylaşmak oldukça kolay. Dilediğiniz ebatta dosyayı anında karşı tarafa anını yollayabiliyorsunuz.

Kolay, hudutsuz ve anlık dosya transferi için kullanabileceğiniz Send Anywhere ile dosya paylaşmak kolay ve tehlikesiz. Paylaşacağınız dosyayı seçiyorsunuz. Fotoğraf, müzik, evrak veya özel bir dosya veya klasör olabiliyor. Gönder butonuna tıkladığınızda 6 haneli tek kullanımlı bir kod oluşturuluyor. Bu kodu dosyayı yolladığınız şahısla paylaşıyorsunuz. Karşı taraf kodu girdiğinde yolladığınız dosyayı almış oluyor.

Dosyalarınızı mobil makineleriniz arasında paylaşmak için de kullanabileceğiniz Send Anywhere, azalık gerektirmemesi, hudutsuz dosya paylaşımına izin vermesi ve de aygıtlar arası senkronizasyon özelliğine sahip olması ile değişiklik yaratıyor.

Her Yere Gönder (Windows 8) BENZER İÇERİKLER
Her Yere Gönder (Windows 8) YAPILAN YORUMLAR