Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HDDExpert

HDDExpert

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

HDDExpert programı, özellikle bilgisayar bakımı ve kullanımı mevzusunda tecrübeli olmayan kullanıcılar için hazırlanmış ve değişmez disklerinizin ne kadar iyi çalıştığını gözlemleme olanağı bulacağınız programlardan bir tanesi. Kolay ve anlaşılır yapısı sayesinde disklerinize dair istatistikleri basitçe görebilir ve bir mesele olup olmadığını görebilirsiniz.

Değişmez disklerde varolan meseleler bir gün diskin tamamen çökmesine ve tüm bilgilerinizin kaybına yol açabildiği için bu mevzuda zaman zaman analizler hakikatleştirmeniz gerekiyor. SMART testine dair tüm bilgiler size sunan program aynı zamanda bunları anlaşılır bir formata dönüştürüyor ve tecrübesiz kullanıcıların dahi disklerindeki meseleler farketmelerini sağlıyor.

Ayrıca disklerin vaziyetine göre nasihatler de veren program, böylece noksan havalandırma, yedek parça ihtiyacı, yedek alıp almamanız gerektiği gibi tüm mevzularda tekliflerde bulunuyor. Fiyatsız olarak sunulması sayesinde her yerde ve tüm bilgisayarlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Şayet varolan yanılgılar karşısında ne yapmanız gerektiğini öğrenmiyorsanız, yanılgı kodları oldukça pak ve anlaşılır olduğundan Google araması ile meselelerinize çözümler de bulabilirsiniz.

HDDExpert BENZER İÇERİKLER
HDDExpert YAPILAN YORUMLAR