Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Havalandırmalı Explorer

Havalandırmalı Explorer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Aerize Explorer, dosya ve klasörleri okuyabilen ve hafıza kartına veya telefonun belleğine taşıyabilen ilk dosya idareyicisidir. Windows Phone platformu kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış olan uygulama, fotoğraf, video, müzik ve tüm evraklarınıza süratlice ulaşmanızı ve bunları basitlikle organize etmenizi sağlayan gelişmiş ve sezgisel arayüz ile geliyor.

Aerize Explorer, hem telefonunuzda hem de hafıza kartınızda depoladığınız dosya ve klasörlere ulaşabiliyor. Popüler tüm dosya cinslerini tanıyan bu dosya idareyicisi ile dosyalarınızın bilgilerini görebiliyor, görüntüleyebiliyor, basılı yakaladığınızda çıkan açılır menü takviyesiyle kopyalama, yapıştırma, taşıma, silme, paylaşma, değişmezleme operasyonlarını yapabiliyorsunuz. Dosyaları ister telefonunuzun NFC ve Bluetooth irtibatını kullanarak kablosuz olarak, isterseniz de e-posta aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz.

Aerize Explorer, Microsoft’un fotoğrafı dosya idareyicisi Dosyalar’a seçenek olarak kullanabilecek kadar galibiyetli bir uygulama. Hem de fiyatsız!

Aerize Explorer Özellikleri:

Telefon ve SD karttaki dosya ve klasörlere ulaşım Dosyaları telefon ve hafıza kartı arasında taşıma Dosya ve klasörleri organize etme Dosya ve klasörleri kablosuz paylaşma Klasör ebatlarını ayarlama Dosya ve klasörleri ana ekrana değişmezleme

Havalandırmalı Explorer BENZER İÇERİKLER
Havalandırmalı Explorer YAPILAN YORUMLAR