Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hava Durumu Böceği

Hava Durumu Böceği

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Weather Beetle programı bir hava hipotezi ve hava gidişatı uygulaması olarak işini oldukça iyi yapanlar arasındaki yerini almış gidişatta. Uygulama fiyatsız olmasının yanında dünyanın istediğiniz yerinden hava gidişatı ve varsayımlarını almanızı sağlayabiliyor. Tüm bunları sağlarken de sade ve pak arayüzü, gelişmiş değişik gösterim vasıtaları sayesinde daha da anlaşılır hale geliyor.

NOAA hava gidişatı servisinin bilgilerini kullanan program grafik radarı ve uydu görüntülerine de sahip ve METAR yazı görüntülenmelerini de yapabiliyor. Her ne kadar Amerika Birleşik Devletleri odaklı gibi görünse de dünyanın her yerinden hava gidişatı bilgilerini elde edebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında yalnızca hava sıcaklığını değil, aynı zamanda hava tazyikini ve rüzgar sürati ile güzergahını da belirtebilen uygulama aynı anda birden fazla konumun da listelenmesini ve ölçümlenmesini sağlayabiliyor.

Bilgiler saatlik olarak uygulama içerisine çekiliyor ve böylece NOAA hava istasyonlarından elde edilen tüm hava bilgilerini siz de görebiliyorsunuz. Kolay uygulamalardan ziyade azıcık daha ayrıntılı ve profesyonel takip yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Hava Durumu Böceği BENZER İÇERİKLER
Hava Durumu Böceği YAPILAN YORUMLAR