Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HashMyFiles

HashMyFiles

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

HashMyFiles programını kullanarak elinizde bulunan dosyaların hash kodu bilgilerine erişebilirsiniz ve böylece dosyaların bütün olup olmadıklarını basitçe hakimiyet edebilirsiniz. Uygulama taşınabilir bir uygulama olduğu için rastgele bir montaj da gerektirmiyor ve böylece flash diskinize attıktan sonra istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça pak bir biçimde hazırlanmış ve rastgele bir karmaşıklığa mahal vermemesi sayesinde meselesizce istediğiniz bilgileri edinme olanağı doğmuş. Hash bilgilerini hesaplamak istediğiniz dosyaları dilerseniz çek vazgeç takviyesini kullanarak, dilerseniz de klasörler menüsünden taratarak basitçe program içerisinde alabiliyorsunuz.

Desteklenen hash kodları formatları arasında ise şunlar yer alıyor: MD5, SHA1, CRC32, SHA256, SHA512 ve SHA384. Hash bilgilerinin yanında dosyaya ait yaratılma ve tertip edilme tarihleri, ebadı, dosya ve mahsul versiyonu, kimlik vaziyeti ve uzantısı gibi ek bilgiler de program içerisinde gösteriliyor.

Varolan dosya bilgilerini txt, html, xml ve csv dosyalarına aktararak kayıt altına da alabilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Programı dolaysız açmanın yanında, dosyaya dolaysız sağ tıkladıktan sonra sağ tık menüsündeki kısayolu kullanma şöhretsiniz de elbette ki var.

HashMyFiles BENZER İÇERİKLER
HashMyFiles YAPILAN YORUMLAR