Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Harika Kolaj

Harika Kolaj

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Cool Collage, Windows tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel sunulmuş kolaj uygulamaları arasında ve fiyatsız indirilebiliyor. Minik ebatlı olmasıyla makinede fazla yer kaplamayan kolaj yapma uygulaması eşleri ile kıyasyladığımızda oldukça değişik bir kullanım sunuyor diyebilirim.

Windows platformunda resimlerinizden kolaj yapmanıza izin veren onlarca uygulama bulunuyor Cool Collage da bunlardan biri. Reklam dayanaklı Reklam vasıtaların en altına yerleştirildiğini çalışmamızı yasaklamıyor. fiyatsız uygulamalar kategorisinde yer alan Cool Collage’da hazır şablonlar yerine arkaplanlar bulunuyor. Çok rakamda değişik renkte desenlere sahip bu arkaplanları kolajlarınızı süslemek için süratlice kullanabiliyorsunuz. Arkaplanınızı tanımladıktan sonra kolajı oluşturan fotoğraflarınızı –sol atta + butonuna tıklayarak- ilave ediyorsunuz. Fotoğrafları dilediğiniz ebatta ve istikamette ilave edebiliyorsunuz. En ehemmiyetlisi dilediğiniz rakamda fotoğrafı tek bir kareye sıkıştırabiliyor, birden fazla arkaplan seçebiliyorsunuz.

640 x 480’den 1920 x 1080’e kadar değişik çözünürlük alternatifleri sunan kolaj uygulamasında hazırladığınız kolajları mahallî alana kaydolabildiğiniz gibi doğrudan Facebook dostlarınızla da paylaşabiliyorsunuz. Natürel ki Facebook’ta paylaşmak için uygulama üzerinden giriş yapmanız ve izin vermeniz gerekiyor.

Cool Collage, değişik şablon alternatifleri sunmasa da bir hayli fotoğrafı tek kareye sıkıştırma işini en kolay biçimde yapabileceğiniz tek Windows 8 uygulaması.

Harika Kolaj BENZER İÇERİKLER
Harika Kolaj YAPILAN YORUMLAR