Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hardwipe

Hardwipe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hardwipe, kalıcı olarak dosya silmek ve afaki dosya arınmak için kullanabileceğiniz fiyatsız bir dosya silme programıdır.

Olağan yollarla veya formatla sildiğiniz dosyalar hakikatinde bütün olarak silinmemektedir. Bu dosyaların statik diskinizde vazgeçtiği viraneler sebebiyle dosyalar bilgi kurtarma yazılımları sayesinde tespit edilerek geri getirilebilmektedir. Alıngan bilgileriniz mevzubahisi olduğunda bu gidişat şahsi bilgi güvenliğiniz açısından büyük bir tehdit oluşturur. Bu tip nedenlerden dolayı dosyaları kalıcı olarak silmek için geliştirilmiş özel bir taşıta lüzum dinlemekteyiz.

İşte bu emelle kullanabileceğiniz bir program olan Hardwipe size oldukça pratik bir biçimde dosyaları kalıcı olarak silme ihtimali vermektedir. Birkaç tıklama neticeyi reelleştireceğiniz operasyon neticeyi sildiğiniz dosyalar bütün anlamıyla silinecek ve dosya kurtarma yazılımları tarafından geri getirilemeyecektir. Böylece şahsi bilgi güvenliğiniz koruma altına alınmış olur.

Hardwipe kalıcı olarak dosya silmenin yanında gerksiz dosya silme özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde bilgisayarınızda yer kaplayan çöp dosyalardan kurtularak disk alanınızı daha yararlı kullanabilir ve boş disk alanı yaratabilirsiniz. Uygulama Windows’un sağ tıklama menüsüne yerleştirdiği kısayollar sayesinde afaki dosya silme ve kalıcı olarak dosya silme operasyonlarını tek bir tıklamayla asıllaştırmanızı sağlıyor. Kullanımı oldukça pratikleştiren bu uygulama programa artı puan kazandırmaktadır.

Hardwipe afaki dosya silme ve kalıcı olarak dosya silme operasyonlarını USB hafızalarınıza da uygulayabilmektedir. USB hafıza arınma harekâtı değişik harekâtlar gibi oldukça pratik bir biçimde reelleştirilmektedir. Arkaplanda çalışma özelliğine sahip Hardwipe uzun operasyonlarda sisiteminizin kilitlenmesini önler ve başka uygulamalar çalıştırmanıza ihtimal tanır.

Hardwipe BENZER İÇERİKLER
Hardwipe YAPILAN YORUMLAR