Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hamachi

Hamachi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Hamachi, kullanıcıların internet üzerinde tehlikesiz sanal ağlar kurmalarına imkân tanıyan ve bu sayede aynı ağ irtibatı üzerindeymiş gibi davranmaları sağlayan kullanışlı bir ağ teknolojisi çözümüdür.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk defa çalıştırdığınız zaman açılması azıcık zaman alabilir ama merak etmeyin zira bunu bir defalığa mahsus lüzumlu dosyaları yüklemek için yapacaktır. Hamachi‘ye sonraki girişleriniz sırasında hiç beklemeden kendi sanal ağınızı kurabilir veya dostlarınızın kurmuş olduğu sanal ağlar üzerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hamachi’nin kullanıcı arayüzü oldukça minimal bir tasarıma sahiptir ve tamamen kullanıcı arkadaşıdır. Programın tüm özelliklerinden etkin olarak faydalanabilmek için öncelikle sol üst tarafta gördüğünüz efor tuşuna basmanız ve irtibatın kurulmasını beklemeniz gerekmektedir. Bir başka deyişle Hamachi tarafından size ceddilecek IP’yi ve sanal ağınızın kurulmasını beklemelisiniz. Sonrasında isterseniz kendi sunucunuzu oluşturabilir, isterseniz de dostunuzun kurmuş olduğu sunucaya IP’yi ve şifreyi yazarak bağlanabilirsiniz.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan program, buna rağmen kullanıcılara mucizevi bir teknoloji sunmaktadır. Sistem tepsisinde suskunca çalışan program, ağ irtibatınız üzerinde yer alan biri size ileti atmadığı sürece rahatsızlık vermez.

Özellikle çevrimiçi reyin oynamak isteyen kullanıcılar tarafından en çok seçim edilen programlardan biri olan LogMeIn Hamachi sayesinde, oyuncular ortak ağ irtibatı üzerindeymiş gibi LAN irtibatı aracılığıyla reyin oynayabilmektedirler.

Netice olarak Hamachi internet üzerinde tehlikesiz bir sanal ağ oluşturmak isteyen tüm kullanıcılar için muhteşem bir çözüm sunmaktadır.

Hamachi BENZER İÇERİKLER
Hamachi YAPILAN YORUMLAR