Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GWX Stoper

GWX Stoper

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

GWX Stopper, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows 10 bildirimlerini kapatma mevzusunda destekçi olan bir yazılım.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bu minik taşıt şayet Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız ve misyon çubuğunda karşınıza çıkan Windows 10’a yükseltme bildiriminden rahatsız olmaya başladıysanız oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama. Microsoft, Windows 10’u duyurduğunda kullanıcılara Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemlerinden birini kullanan bilgisayarlarında Windows 10’a fiyatsız geçiş yapabileceklerini açıklamıştı. Fakat Windows 10 her bilgisayarda meselesiz çalışmayabiliyor. Windows 10’a geçiş yapan kimi bilgisayarlarda muhakkak teçhizatlar ve yazılımlar çalışmayabiliyor. Bunun yanında Windows 10’u sınayıp hoşlanmayabiliyor, mevcut işletim sisteminizle bilgisayarınızı kullanmaya devam etmeye karar verebiliyorsunuz. İşte bu vaziyetlerde GWX Stopper klullanabilirsiniz.

GWX Stopper oldukça basit ve süratli bir biçimde Windows 10 reklamı kaldırma operasyonunu asıllaştırabiliyor. Bu iş için sayfamız üzerinden GWX Stopper arşiv dosyasını indirin ve bu dosyayı Winrar yazılımıyla açın:

Arşiv dosyası açılınca içindeki GWXStopper_setup.exe isimli montaj dosyasını çalıştırın. Montaj bitirilince yüklediğiniz programı çalıştırın ve ana penceredeki “Stop GWX” tuşuna tıklayarak Windows 10 bildirimini kapatın.

GWX Stoper BENZER İÇERİKLER
GWX Stoper YAPILAN YORUMLAR