Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Güzel Arka Planlar

Güzel Arka Planlar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Beautiful Backgrounds, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızın zannedilen duvar kağıtlarına sıcak bakmıyor, sayfa sayfa dolaşıp yüksek nitelikte duvar kağıdı aramakla uğraşıyorsanız netlikle tanışmanız gereken bir uygulama. Bing’in yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını indirip kilit ve başlangıç ekranınıza uygulamanıza izin veren uygulamada her gün ayrı bir görsel sunuluyor.

Bing’in ana sayfasında kullandığı duvar kağıtları güzelinize gidiyor, nasıl indireceğinizi düşünüyorsanız Beautiful Backgrounds uygulamasından daha iyisini bulamacağınızı söyleyebilirim. Masaüstünüze veya kilit ekranınıza uygulayabileceğiniz her gün 5 değişik Bing görseli sunan uygulamanın en hoş yanı kilit ekranınızı devamlı değişik görsellerle süslemek ve bunun ayarını tamamen size vazgeçmek. Kilit ekranınızın günün hangi saatlerinde değişeceğini rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz.

Bing duvar kağıtlarını indirme ve paylaşma alternatifleri sunan Beatiful Backgrounds uygulamasında yalnızca Türkiye değil ülkelere de sunulan görselleri bulabiliyorsunuz. Bing’in ülkeye özel duvar kağıtlarını ne yazık ki fiyatsız olarak indiremiyorsunuz. Amerika ve Avustralya dışında bir ülke seçmeniz gidişatında satın alım ekranı çıkıyor ki uygulamanın tek hoşlanmadığım yanı bu oldu.

Beautiful Backgrounds Özellikleri:

Masaüstünüzü Bing’in yüksek nitelikli fotoğraflarıyla süsleyin. Kilit ekranınız gün içerisinde tanımladığınız aralıklarla değişsin. Bing’in ülkelere özel duvar kağıtlarını indirin. Sevdiğiniz duvar kağıtlarını doğrudan paylaşın.

Güzel Arka Planlar BENZER İÇERİKLER
Güzel Arka Planlar YAPILAN YORUMLAR