Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Güncel Televizyon

Güncel Televizyon

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Aktüel Televizyon, Windows 8 masaüstü bilgisayar ve tabletlerle geçimli fiyatsız televizyon izleme uygulamasıdır. En çok izlenen tv kanallarını dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde canlı olarak izleme ihtimali tanıyan uygulama ile günlük yayın akışını da takip edebiliyorsunuz.

Aktüel Televizyon, son derece kolay planlanmış arayüz ile gelen ve hiçbir rahatsız edici reklam kapsamayan bir tv izleme uygulaması. TRT1, Show TV, Kanal D, Fox, NTV, Kanal 7, Cine 5 dahil toplamda 21 kanalı destekleyen uygulama yüksek nitelikte görüntü sunmuyor ancak tüm kanalları aralıksız bir biçimde izleyebiliyorsunuz.

Aktüel Televizyon uygulamasında izleyebileceğiniz kanalların bütün listesi ise; Kanal D – Show TV – ATV – Star TV – Fox – CNBC-e – e2 – NTV – NTV Spor – Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 – Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Haber – Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Dokümansal – Skytürk 360 – Haber Türk – Cine 5 – Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 3 Spor – Kral TV – Kral TV Pop – TV 8 – Kanal 7 – Kanal A .

Güncel Televizyon BENZER İÇERİKLER
Güncel Televizyon YAPILAN YORUMLAR